Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

                                                CEDRIK Z DOBŘICHOVA

Výstavy

Výstavy ano, či ne?

Dřív jsem na výstavy jezdila, s Eríčkem jsme jezdili, ne tak často, jako jiní, ale rozhodně jsme byli na více KV, než s Cedrikem. S Cedrikem už ale jezdit nebudu, neni proč:-) A jsem ráda, že jsem se k tomu dopracovala. Nervy, peníze i čas v čudu, to jsou výstavy:-)

Ale, že už tahle rubrika odjakživa patřila do menu našich stránek...Nesmažeme ji...Necháme zde naši výstavní dokumentejšn:

 

 

Klubová výstava Otěšice, 10. 4 . 2010:

 
Výborný 2, r. CAC

 - ve třídě pracovní, posuzoval ing. Fiala.

Posudek:

4-letý, středně vysoký, kvadratický, sytě zlatý pes, s typickou hlavou, správně nesené ucho, hnědé oko, správně utvářený čenich, předkus střední velikosti, suchý krk, hluboký hrudník, rovný pevný hřbet, dobré úhlení hrudních končetin, velmi dobré úhlení pánevních končetin, velmi pěkná mechanika pohybu, pes je výborně osvalen a má výborný temperament.

 

 


Klubová výstava Otěšice, 12.4. 2008:

 

 Výborný

 

Jak jinak, než ve třídě otevřené:) Posuzovala paní MVDr. Olga Petříková

 Posudek:

 

 Dva roky starý, sytě zlatožlutý pes, velmi dobré výšky i mohutnosti, správně modelovaná hlava s dostatečně prostorným čenichem, suchý krk, kvadratická tělesná stavba, velmi dobrá horní i spodní linie, zaúhlení končetin oboustranně velmi dobré, chody pravidelné, oko i maska tmavé, řezáky správně uložené

 

Známka: Výborný

 


Klubová výstava Žernov-Rýznburk, 13. 10. 2007:
 
V1, CACK
 
Cedrik byl předveden ve třídě otevřené, posuzoval pan Josef Dolejš.
 
Výstavní posudek:
 
21 měsíců starý, zlatý, sytě pigmentovaný pes, požadované výšky, kvadratický. Výborně osvalený, hlava je typická správné řezby, čenich plný a prostorný, oko i maska tmavé. Suchý krk, výraz. kohoutek, hluboký hrudník, korektní záď, správné úhlení hru. i pánev. končetin. Výborná mechanika pohybu.
 
Výstavní ocenení: Výborný 1                               Titul: CACK   
 
Výstavy...
TOPlist